אתם נמצאים פה:

רזומה טמפלייטס – קורות חיים מעוצבים

רזומה טמפלייטס
כאנשי מקצוע, עם וותק לא מבוטל בתעשיית ההייטק, גם אנחנו חווינו על בשרנו את אותם רגשות מעורבים, אשר מחלחלים פנימה, ככל שהזמן עובר, כאשר אתה "בין עבודות". תקופה זו, יכולה להעיב על הרבה דברים נלווים הקשורים לחיפוש עבודה, תהליך היכול בקלות להפוך לתגובת שרשרת שלילית. חוסר היענות מצד ספקי העבודה, יכול לגרום לתסכול עמוק, אשר יכול לגרום לכם להתחיל לפקפק ביכולותיכם, הן האישיים והן המקצועיים. דבר זה, יכול להוות מכשול פסיכולוגי עבורכם, היכול להיות השלכה ישירה למצב רוח או השארת רושם שלילי בעת ראיון, בין אם טלפוני ובין אם פרונטאלי. מצב זה הוא בכי רע. אפקט הרושם הראשוני, בין אם נרצה בכך ובין אם לא, הנו יכול בקלות להוות גורם מכריע בין אם נתקבל לעבודה ובין אם לא.

כאשר ניסינו ברזומה טמפלייטס, למצוא איזשהו פתרון לבעיה זו, ניסינו לחשוב בכיוון מוצר שניתן ליצור אשר מטרתו לגרות כמה שיותר חושים (צבע, עיצוב, תמונה אישית ועוד), קיצורו של עניין, כמה שיותר לחשוב מחוץ למסגרת הבנאלית של דף לבן וכיתוב שחור. עם כל זאת, לא רצינו לאבד בדרך את הפן המקצועי וליצור מצב שהפן העיצובי יאפיל על הפן המקצועי. לכן, בעת תכנון העיצובים שלנו, קרי תבניות קורות חיים מעוצבות, השקענו מחשבה מרובה ביצירת עיצוב תבנית קורות חיים אישית ועשירה אך עדיין מקצועית וישירה לכל הדעות. מטרתנו העיקרית, היא להבליט אתכם ואת שיש לכם להגיד ולהציע, פשוט להרים את קורות חייכם על במה, מעל כולם ולתת להם את הכבוד המגיע להם, כשספק המשרה בוחן אותם. ייחוס ואינדיבידואליות מאידך ומקצועיות גיסה.

רזומה טמפלייטס הנה חברה שנוסדה כדי לתת את התייחסות הולמת לכם ולמה שיש לכם להציע, הווה אומר, לקורות החיים שלכם. זאת על ידי עיצוב ובניית תבניות קורות חיים מודרניות, הניתנות לעריכה בוורד, ולהורדה מיידית. אנו נלווה אתכם בכל שלב נתון, ננחה אתכם באם יש הצורך ונשמח לשמוע על חוויותיכם בעולם העבודה "לפני ואחרי", שימוש בתבניות קורות החיים שאנו מציעים.

קיימים שירותים של עיצוב קורות חיים, אשר ייעצבו את קורות חייכם, בצורה מקצועית, אך בד בבד, כזו אשר לא תאפשר לכם לערוך (להוסיף או לשנות), את קורות חייכם, ללא תשלום נוסף. אצלנו, ברזומה טמפלייטס, הערך שאתם מקבלים (מוצר שיעלה את סיכוייכם למצוא עבודה), לעומת ההוצאה שאתם משלמים (רכישת קורות חיים לדוגמא), משחק רק לטובתכם. זוהי אם כן, השקעה כדאית.

השירות שאנו מציעים לכם, הוא שירות ייחודי. הכנת קורות חיים והעיצובים שלהם, אשר פותח על ידינו, מאפשרים לכם הרוכשים, לערוך את העיצוב שקניתם בכל שלב נתון. כל שצריך הוא תוכנת וורד. נוסף לכך, בעת שרכשתם את המוצר, תוכלו להוסיף כל מספר דפים שתרצו, ללא כל הגבלה, כפי שאין אצל ספקי שירות אחרים. לאחר כל זאת, היה ולא הסתדרתם, תמיד תוכלו לפנות אלינו לעזרה מקצועית ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה שהיא. אנו מתחייבים שכל שאלה אשר תופנה אלינו, תזכה למענה הולם ומספק ותבוא על פתרונה על הצד הטוב והמתאים ביותר.

למה קורות חיים מעוצבים?

יש לכם 6 שניות לערך, בכדי להרשים מגייסים, עם קורות החיים שלכם.
היה ולא הצלחתם, בד"כ קורות החיים שלכם יגנזו.
מגוון תבניות קורות החיים שלנו

אודות התבניות הייחודיות שלנו
השארו מעודכנים!
© 2015. ResumeTemplates.co.il. כל הזכויות שמורות.
  • תשלום מאובטח
  • visa
  • mastercard
  • american express
  • paypal