אתם נמצאים פה:
  • דף בית
  • בלוג
  • קורות חיים מעוצבים על קוח מעוצבים בוורד כבר שמעתם

קורות חיים מעוצבים - על קוח מעוצבים בוורד כבר שמעתם?

קוח מעוצבים בוורד
לא מעט אנשים שואלים אותנו, מדוע אנו ממליצים על קורות חיים מעוצבים, ומדוע קורות חיים מסוג זה, עדיפים על קורות חיים סטנדרטיים. ובכן, יש לכך מספר תשובות. את סוגיית השימוש בקורות חיים מעוצבים, נבחן במאמר זה.

ייחודיות:

חשבתם פעם כיצד מתבצעת עבודתם של מגייסים, "הד-הנטרים", חברות השמה או מחלקות HR? אם תצאו ממשבצת המרואיינים/המועמדים, ותכנסו למשבצת של "המראיינים/מגייסים", תיווכחו לדעת שתשומת ליבם מוקדשת לכל מועמד, ליכולותיו וכישוריו ולהתאמתו לתפקיד. אך עם זאת, אחרי מאות קו"ח רלוונטיים, עבודתם נהיית, איך נאמר זאת בעדינות, די מעייפת, מונוטונית וסיזיפית ואי אפשר להאשימם על כך. כלומר, נסו בעצמכם לעשות משהו כמה מאות פעמים, האם לא תתעייפו מכך? האם לא תתחילו לחפש את השונה? דמיינו לעצמיכם ספר טוב של 300 עמודים, עם 3 או 4 תמונות במהלכו. האם תשומת לבכם לא תופנה ראשית לתמונות? כך קורה גם קורות חיים מעוצבים. המטרה היא להתבדל מקורות חיים סטנדרטיים, ולהבליט את עצמכם, ע"י קורות החיים המעוצבים שלכם.

מקצועיות:

היה ואנו בוחרים בקורות חיים מעוצבים, אינו אומר שגרענו מכישורינו, ומלהיראות מקצועיים. ההפך הוא הנכון, זה אומר שהשקענו, יתר על המידה, בעת הכנת קורות החיים שלנו והוספנו להם קצת צבע, תרתי משמע. הסתכלו על אבולוציית שיווק מוצרים "רשמיים", מכל הקצבות: דיגיטליים, אנלוגיים, לימודיים וכו'. בעבר, היה נהוג לשווקם כמוצרים רשמיים, חדגוניים, ולרוב ללא יותר משני צבעים. לדוגמא: שעונים, מכשירי חשמל, טלפונים סלולאריים, ביגוד, נעליים, מכוניות, ומה לא. היום חברות מתגאות בעיצובי המוצרים שלהם ולא רק ביכולות בפונקציונליות שלהם. כך גם קורות החיים שלכם צריכים להיראות, מקצועיים ועיצוביים, בכל היבט.

מינוף:

קורות החיים שלכם, זהו כרטיס הביקור שלכם בפני המגייסים. זהו הרושם הראשוני שלכם שתשאירו עליהם, וכידוע, רושם ראשוני, תרצו או לא - נשאר. לכן, כשיש מאות קו"ח הממתינים לבדיקה, רצוי שתמנפו את עצמכם. ראו בקורות החיים שלכם, מעין שטח פרסום מאוד מצומצם, שבו עליכם לשווק את עצמכם בצורה הטובה ביותר. הרי בסופו של דבר, ה"CALL TO ECTION" כאן, זה לגרום למראיינים/למגייסים, להרים את הטלפון לראיון טלפוני, או לקביעת ראיון פרונטאלי. זהו נטו שיווק חברים.

מדיה חברתית:

קורות החיים שלכם חייבים להיות מושכים. הם חשובים מדי להתעלם מהם. ברגע שתשתמשו בקורות חיים מעוצבים, תשומת הלב של המראיינים תופנה אליהם, מה שיוביל אותם לבחון את ערוצי המדיה החברתית שלכם, כדי לבחון את אישיותכם. נאמר והשתמשתם בקורות חיים סטנדרטיים, המציגים אתכם בצורה מאוד דיכוטומית שחור על גבי לבן, אך ערוצי המדיה שלכם מראים אחרת, זה יהיה קצת בעייתי מצד המראיינים. לעומת זאת, שימוש בקו"ח מעוצבים, יתאר אתכם בצורה קצת יותר מדויקת (צבעים, עיצוב, פורמט), כך שתהיה קצת יותר התאמה לרשתות החברתיות שלכם.

משאבים:

תהליך חיפוש עבודה הוא קשה. יש כאלה מכם שנמצאים "בין עבודות" ולכן, הדבר האחרון שבא לכם, הוא להוציא תשלום מסוים על משהו שאתם יכולים לעשותו בעצמכם. טענה זו היא מובנת, אך תלוי באלו קורות חיים מעוצבים מדובר. קורות חיים מעוצבים בפוטושופ, או בתוכנות מקצועיות אחרות, מצריך משאבים. עיצוב בפוטושופ, מצריך מציאת והעסקת מעצב מקצועי ועולה לפחות, כמה מאות שקלים. בנוסף, כל תיקון שהוא, מצריך את המעצב ועולה תשלום נוסף. לעומת זאת, קו"ח מעוצבים בוורד זה כבר סיפור שונה לחלוטין. עלות של תבנית קורות חיים מקצועית מעוצבת בוורד, עולה רק כמה עשרות שקלים. לאחר שרכשתם תבנית מעוצבת כזו והורדתם אותה למחשב שלכם, אתם יכולים לערוך אותה כרצונכם, ללא צורך במעצב מקצועי, וללא כל עלות נוספת. במילים אחרות, השליטה אצלכם.

לסיכום, לאחר שסקרנו כמה סוגי קורות חיים, השימוש בהם, ההשלכות והאפקט שלהם, ניתן לומר שהשימוש בקורות חיים מעוצבים (בוורד), הוא הבחירה הכדאית ביותר. התוצאה היא למעשה, חיסכון במשאבים. השקעה של כמה עשרות שקלים, תניב היענות מהירה יותר, מצד מגייסים, לקורות החיים שלכם וכך בעצם החזר ההשקעה שלכם יהיה מהיר יותר.

למה קורות חיים מעוצבים?

יש לכם 6 שניות לערך, בכדי להרשים מגייסים, עם קורות החיים שלכם.
היה ולא הצלחתם, בד"כ קורות החיים שלכם יגנזו.
מגוון תבניות קורות החיים שלנו

אודות התבניות הייחודיות שלנו
השארו מעודכנים!
© 2015. ResumeTemplates.co.il. כל הזכויות שמורות.
  • תשלום מאובטח
  • visa
  • mastercard
  • american express
  • paypal