אתם נמצאים פה:

רזומה טמפלייטס - שאלות ותשובות

שאלה: מדוע לרכוש תבנית קורות חיים מעוצבת?
תשובה: כאשר רכז כ"א עובר על ערימת קורות החיים היומית שלו, ע"פ מחקרים בנושא, לוקח לו בממוצע כ-6 שניות בלבד לרפרף על כל קורות חיים. כדי לא להיות עוד אחד מאלה, ולסיים בתחתית הערימה, המטרה היא להבליט אותך ואת כישוריך ולתת להם את ההתייחסות הראויה. יתרה מכך, הרושם הראשוני שלכם, מתחיל בקורות החיים שלכם הרבה לפני יצירת הקשר אתכם או הראיון עצמו.

שאלה: אני מעוניין לבצע רכישה של תבנית קורות חיים מעוצבת. תוך כמה זמן אני מקבל אותה?
תשובה: לאחר תהליך הרכישה, נשלח לאי-מייל שהזנת, לינק ישיר להורדה מיידית עם תבנית קורות החיים המעוצבת שרכשת (בנוסף לקובץ הנחיות מפורט).

שאלה: מהם אמצעי התשלום לרכישת תבנית קורות חיים מעוצבת?
תשובה: ניתן לשלם הן דרך פייפל והן דרך כלל כרטיסי האשראי (ויזה, מאסטרקארד ואמריקן אקספרס).

שאלה: מדוע נוצר הפרש בין הסכום הנקוב באתר, לבין זה שחויבתי?
תשובה: כפי שמפורט באתר, עסקה זו עשוייה להוות עסקה בינלאומית. מסיבה זו, עלולות להיווצר בנוסף למחיר הנגבה לתבנית קורות החיים הנרכשת, כרטיס האשראי או הבנק שלכם, עשויים לגבות עמלות של כרטיס האשראי שברשותכם או של הבנק אליו אתם משתייכים, או עמלות על המרת מטבע. לכן, אנו ממליצים לבדוק זאת עם חברת כרטיס האשראי, או הבנק שלכם, לפני ביצוע רכישה.

שאלה: לא הצלחתי להעלות את תמונת הפרופיל שלי אל הקו"ח שלי. מה עושים?
תשובה: קיימות הנחיות מפורטות באתר ואם בכל זאת נתקלתם בבעיה כלשהי, נשמח לעמוד לרשותכם בעמוד הצור קשר, או בערוצי רשתות המדיה החברתית שלנו.

שאלה: אני חייל משוחרר ועוד אין לי קורות חיים אבל בכל זאת אני רוצה קורות חיים מעוצבים כמו באתר שלכם. האם אתם מספקים גם כתיבת קורות חיים?
תשובה: בשלב הזה עדיין לא, אך השאיפה שלנו ברזומה טמפלייטס, היא תמיד לנסות להשתפר ולהשתדרג, גם בנושאים החופפים לתחום שלנו. עם זאת, בהחלט ניתן להשאיר פרטי התקשרות ונשמח לבחון כל מקרה לגופו.

שאלה: האם נוצר מצב שקובץ שנשלח למעסיק פוטנציאלי, לא הצליח להיפתח בגלל בעיה טכנית?
תשובה: כפי שמפורט באתר, אנו ממליצים להמיר את קובץ הוורד של תבנית קורות החיים המעוצבת, בקובץ PDF, על מנת שלא תיווצר בעיה מסוג זה. פונקציית ההמרה מוורד לPDF, נמצאת בכל תוכנת וורד.

שאלה: מאז שרכשתי את התבנית קורות חיים המעוצבת שלכם, מספר החזרות אלי של מעסיקים גדל משמעותית והתקבלתי לעבודה. היכן אני יכול להמליץ על התבניות העיצוביות שלכם?
תשובה: ראשית – ברכות על העבודה החדשה ובהצלחה. אני באמת שמחים לשמוע זאת כי אחרי הכל הצלחתכם היא הצלחתנו. תמיד נשמח לקבל ביקורות והמלצות, או פשוט לשמוע על חווייתכם מהמוצר שרכשתם באתר שלנו, דרך עמוד ה"צור קשר" שלנו, או לחלופין דרך ערוצי המדיה החברתית שלנו.

שאלה: מדוע המלל התבניות שללכם מופיע בג'יבריש?
תשובה: המלל שמופיע בתבניות, הוא לצורך עיצוב בלבד ונקרא "לורם איפסום". מלל זה נועד למלא תיבת טקסט ריקה, כדי לתת המחשה ויזואלית איך קורות חיים וטקסט ייראו.

למה קורות חיים מעוצבים?

יש לכם 6 שניות לערך, בכדי להרשים מגייסים, עם קורות החיים שלכם.
היה ולא הצלחתם, בד"כ קורות החיים שלכם יגנזו.
מגוון תבניות קורות החיים שלנו

אודות התבניות הייחודיות שלנו
השארו מעודכנים!
© 2015. ResumeTemplates.co.il. כל הזכויות שמורות.
  • תשלום מאובטח
  • visa
  • mastercard
  • american express
  • paypal